50. Yıl Mah. 2190 Sk. No:1/B1 Sultangazi / İSTANBUL
 


T: 0 212 438 2101
 
2013 yılında İstanbul'da kurulan ÇTR Çıtır Gıda, yenilikçi teknolojiler ile hafızalara yer etmiş ancak günümüzde unutulmaya yüz tutmuş muhteşem lezzetlerin tekrar sofralarımızda yer alabilmesi için nitelikli işgücü, güncel ve üstün üretim donanımları ile yalnızca en iyiyi hedefleyen bir anlayışın harmanlanmasıyla doğmuştur.
 Kurucularının gıda sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübeleriyle harmanlanarak hayata geçirilmiş kurumsal bir organizasyondur. Türk gıda sektöründeki toptancılar, fırınlar ile pastaneler için nitelikli hizmet anlayışını birlikte çalıştığı bütün işletmelerin yararına sunmak ÇTR Çıtır Gıda'ın ana amaçlarından biridir.


 

Vizyon & Misyon
Vizyonumuz global arenada Türk ürünlerinin ve gıda sektörünün temsilcisiolarak uluslararası pazarlarda lider konumda yer almak,geleneksel Türk lezzetlerinin diğer ülkelerde de tanınmasını sağlamaktır.

Misyonumuz Türk gıda sektörünün yol gösterici vestandartları belirleyen oyuncuları arasında yer almak ayrıcasektörde nitelikli üretimin devamlılığını sağlamaktır.

Sosyal Sorumluluk
ÇTR sahip olduğu tevazu, insanasaygı ve halka yakınlık öz değerlerinin bir parçası olarak tümfaaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel unsurlarından biri olarak kabul eder. Bu çerçevede ÇTR'ı oluşturan tüm departmanlarımızdan faaliyetlerini ekonomik, sosyal ve çevresel etkilerini sorumluluk anlayışı içinde yönetmelerini bekleriz.
   Tüm hakları saklıdır.
© 2019 ÇTR Çıtır Gıda


Anasayfa   Hakkımızda   Ürünlerimiz   Haberler   İletişim   Online Satış   

Image result for black facebook  

  Tasarım : DesignPlato